Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Rzeszowskie Nieruchomości

Mickiewicza 12 Rzeszów

Mapa

728 860...

728 860 890

biuro nieczynne: 9:00 - 18:00

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Dominika Wojciechowska
  • Mateusz Kwarta
  • Rafał Cichosz
  • +19

O nas

rzeszowskie-nieruchomości.pl tworzą ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, za którymi stoi liczna grupa zadowolonych Klientów. Daje to gwarancję, iż świadczone przez nas usługi wykonywane są profesjonalnie, rzetelnie i według najlepszych standardów zawodowych.

Działamy sprawnie i profesjonalnie. Wysoka skuteczność możliwa jest dzięki temu, że nie obawiamy się podejmowania wyzwań nieszablonowych, o wysokim stopniu trudności. Zebrane na przestrzeni lat doświadczenie nauczyło nas jak rzetelnie doradzać Klientom, jak określać ich potrzeby, wskazywać na dobre i słabsze strony nieruchomości, jak negocjować z myślą o dobru Klienta. Nasze sukcesy osiągamy dzięki kompleksowej i profesjonalnej obsłudze Klienta, dobrej znajomości rynku i wysokiej kulturze osobistej pracowników, którzy poprzez swoje zaangażowanie w pracę zawodową zawsze służą pomocą i fachowym doradztwem, jednocześnie nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje.

jest dynamicznym i profesjonalnym biurem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami rozwijającym się w oparciu o przyjazne zasady współpracy. Klientom, oferujemy kompleksową obsługę kupna, sprzedaży, wynajmu, najmu nieruchomości. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Dostosowujemy godziny pracy agentów do czasu Klienta. Zapewniamy pełną dyskrecję i bezpieczeństwo transakcji.

Dzięki współpracy ze sprawdzonymi specjalistami - prawnikami, rzeczoznawcami majątkowymi, doradcami finansowymi, kancelariami notarialnymi, deweloperami gwarantujemy naszym Klientom profesjonalną pomoc na każdym etapie realizacji transakcji.

Wszystkie nasze oferty mają jasną sytuację prawną, każda nieruchomość w naszej ofercie jest poddana pełnej weryfikacji pod względem prawnym.

to firma, która również pomaga, doradza Klientom w wyborze ubezpieczenia majątku, komunikacji, życia. Jesteśmy w stanie wybrać najkorzystniejszy pakiet ubezpieczeniowy dla naszych Klientów, współpracujemy z większością Towarzystw Ubezpieczeniowych na Polskim rynku.

Oferujemy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie w konkurencyjnych cenach.

Profesjonalne podejście do klienta, zgrany zespół oraz ciągle budowane doświadczenie to jest coś co nas wyróżnia, a stale powiększająca się liczba zadowolonych klientów jest tego przykładem.

Zadzwoń i umów się na spotkanie w naszym biurze. Zarezerwujemy czas specjalnie dla Państwa.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

392

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Rzeszowskie Nieruchomości

Filtruj

749 000 zł59,92 m² 12 500 zł/m²

Sylwia Kalandyk

Sylwia Kalandyk

Profesjonalny Agent

 

Piętro:11/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie, w pełni wykończone w nowoczesnym kompleksie bloków skyres przy ul.Lubelskiej w Rzeszowie. Powierzchnia mieszkania:...

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł50,40 m² 5 932,54 zł/m²

Sebastian Gierlach

Sebastian Gierlach

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w samym centrum miasta przy ul. Bielawskiego w Brzozowie....

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł2 269 m² 149,41 zł/m²

Dominika Wojciechowska

Dominika Wojciechowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka pod lasem - tylko 10 km od centrum Rzeszowa! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnej...

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł47,30 m² 14 355,18 zł/m²

Małgorzata Kowalczyk

Małgorzata Kowalczyk

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Słoneczne 2 pokoje Z ogromnymi balkonami - drabinianka | komórka I miejsce W cenie Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje wyjątkową...

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 800 m² 64,29 zł/m²

Rafał Cichosz

Rafał Cichosz

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działke o powierzchni 0,2800 ha położona w miejscowośći Trzciana , działka ogromnym...

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł149 m² 8 657,72 zł/m²

Rafał Cichosz

Rafał Cichosz

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o Pow około 149 m2 ( projekt - M11 Miła chwila) , usytuowany na...

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł121 m² 6 115,70 zł/m²

Małgorzata Urbaś

Małgorzata Urbaś

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Wola Rafałowska na widokowej działce....

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł51 m² 11 470,59 zł/m²

Angelika Ślęczka

Angelika Ślęczka

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 51 m2, usytuowane jest na...

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

Sebastian Gierlach

Sebastian Gierlach

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:860 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 80 m2 położony w spokojnej i malowniczej miejscowości...

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

Małgorzata Kowalczyk

Małgorzata Kowalczyk

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Słoneczne 2 pokoje po remoncie - ul. Hetmańska | top Lokalizacja Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż...

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł8,27 m² 19 951,63 zł/m²

Małgorzata Urbaś

Małgorzata Urbaś

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie - nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Wola Rafałowska z szybkim...

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł126,26 m² 3 484,87 zł/m²

Małgorzata Urbaś

Małgorzata Urbaś

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł62,32 m² 12 034,66 zł/m²

Małgorzata Pietras

Małgorzata Pietras

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w zacisznej, zielonej części Rzeszowa. Nowoczesne mieszkanie o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł192 m² 8 067,71 zł/m²

Małgorzata Pietras

Małgorzata Pietras

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż przepiękny dom o powierzchni 192 m2 położony na funkcjonalnej działce 8 ar. Dom położony...

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł220 m² 5 227,27 zł/m²

Małgorzata Pietras

Małgorzata Pietras

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż gotowy do zamieszkania dom o powierzchni 180 m2 wolnostojący w Jarosławiu, na 18-arowej pięknie zagospodarowanej działce....

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Rzeszów,podkarpackie

409 000 zł33 m² 12 393,94 zł/m²

Małgorzata Pietras

Małgorzata Pietras

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33 m2 zlokalizowane przy ul. Malczewskiego w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje...

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł62,83 m² 9 995,23 zł/m²

Mateusz Kwarta

Mateusz Kwarta

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż - 62,83 m | 3 piętro | winda | ul. Siemieńskiego | Staromieście Rzeszowskie Biuro Nieruchomości prezentuje komfortowe mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł55 m² 8 527,27 zł/m²

Mateusz Kwarta

Mateusz Kwarta

Profesjonalny Agent

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Gotowa inwestycja! 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Rejtana, rzeszów Przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 55 m , wynajmowane na pokoje -...

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 900 m² 102,63 zł/m²

Małgorzata Urbaś

Małgorzata Urbaś

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości posiadamy na sprzedaż działkę budowlaną z wz w Rudnej Małej. Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł155 m² 4 677,42 zł/m²

Dominika Wojciechowska

Dominika Wojciechowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 usytuowany na działce...

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł58,40 m² 11 284,25 zł/m²

Sebastian Gierlach

Sebastian Gierlach

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,4 m2 przy ulicy Korczyńskiej...

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł73,52 m² 9 915,67 zł/m²

Sylwia Kalandyk

Sylwia Kalandyk

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dukielskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o łącznej powierzchni 87,72 m2, (z czego mieszkanie ma...

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,52 m² 9 448,65 zł/m²

Małgorzata Kowalczyk

Małgorzata Kowalczyk

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 47,52 m , stan deweloperski ,balkon , miejsce parkingowe - dostępne od zaraz Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż...

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

Małgorzata Kowalczyk

Małgorzata Kowalczyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom 200 m z potencjałem | 15 ar | Początek Krasnego Na sprzedaż przestronny, 2-kondygnacyjny dom o powierzchni ok. 200 m , położony na...

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł281,20 m² 7 076,81 zł/m²

Małgorzata Kowalczyk

Małgorzata Kowalczyk

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal Inwestycyjny z Potencjałem Rozbudowy | Rzeszów, ul. Cytadeli Warszawskiej Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona...

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł1 104 m² 352,36 zł/m²

Dawid Cyran

Dawid Cyran

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości do sprzedania działka o powierzchni 11,04 ar, położona w Rzeszowie przy ulicy Rodzinnej...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł66,30 m² 7 073,91 zł/m²

Dominika Wojciechowska

Dominika Wojciechowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania w niskiej zabudowie szeregowej. Mieszkanie usytuowany jest na...

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48 m² 11 854,17 zł/m²

Rafał Cichosz

Rafał Cichosz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro rzeszowskie- nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Monte Cassino. Mieszkanie o powierzchni 48 m2,...

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł58 m² 10 862,07 zł/m²

Małgorzata Urbaś

Małgorzata Urbaś

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Rzeszowskie - Nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z ogrodem, położonego przy ul. Miejskiej...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 782 zł59,97 m² 7 916,99 zł/m²

Przemysław Buś

Przemysław Buś

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 59,97 m ....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 456 zł50,16 m² 9 100 zł/m²

Przemysław Buś

Przemysław Buś

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowoczesnego mieszkania z własnym kawałkiem zieleni w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Rzeszowa? Ta oferta jest dla Ciebie!...

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł57 m² 12 964,91 zł/m²

Dawid Cyran

Dawid Cyran

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe nowe nigdy nie zamieszkałe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II w Rzeszowie na zamkniętym osiedlu z bramą...

Szczegóły ogłoszenia

874 000 zł73,15 m² 11 948,05 zł/m²

Dawid Cyran

Dawid Cyran

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia